Pleksi Tabela

Pleksi Kutu Harf  Tabela Nedir?

Pleksi tabela ( PleksiGlass Tabela ) günümüzde bir çok alanda kullanılan dayanıklı akrilik malzemeden üretimi gerçekleştirilen tabela sektörü haricide bir çok alanda kullanılan dayanıklı malzemedir. Günümüzde, tabela sektörü gün geçtikçe gelişen teknoloji kapsamında büyük bir gelişim göstermektedir. Bu gelişim dahilinde artan tabela modelleri, bu sektöre oldukça fazla katkılar sağlamaktadır. Bu tabela sistemleri içerisinde günümüzde sektöre büyük faydalar sağlayan örneklerden biri de pleksi tabela sistemleridir.

Pleksi Tabela Fiyatları

Pleksi tabela fiyatları genel olarak diğer tabelalara göre malzeme cinsi ve işçilik bakımından farklı yapıldığından bunlar göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Tabela fiyatında yapılacak tabelanın ölçüleri önem arz etmektedir. Bu verilen ölçüler eğer kutu harf ise yazılacak karakter sayısı ve istenilen harf yüksekliklerine bağlı olarak bir fiyat çalışması yapılmaktadır.

Pleksi Tabela Yapımı

Tabela sektöründe pleksiglass gerek dış mekan gerekse iç mekan olmak üzere iki yerde de reklam ve tabela ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Pleksiglasın tutulmasının nedeni özellikle dış mekan tabela ve reklam malzemelerindeki dayanıklılığı, hava şartlarında bozulmuş veya deforme olmaması ve ışığı tam yansıtmasıdır. Pleksilerin en büyük özelliği döküm levha olmasıdır. 2 çeşit pleksi tabela yapımı genel olarak kullanılsada bir çok farklı model tabela uygulaması yapılmaktadır. Genel olarak pleksi kutu harf ve zemini pleksiden üzeri yine pleksiden kesilmiş harflerle yapıştırılan ışıklı tabelalardır.

Pleksi Tabela Fiyat Teklifi Al

Talebiniz başarıyla gönderildi.

En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Neler Yaptık?