Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabelaları Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Işıklı tabelalar gün geçtikçe farklı şekillerde sokaklardaki yerini alıyor. Bir adım daha öne geçmek ve farklılıkları ile insanların algısında daha çok yer etmek için farklı şekillerde de üretilen ışıklı tabelaların bir şekli de Kutu Harf Tabelalarıdır. Gerek kullanışlı oluşları gerekse kolay imalat edilebilir olmaları ile kutu harf tabelaları hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizin için listeledik.

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela nedir soruna verebileceğimiz ilk yanıt kesinlikle, dışarıya çıktığınızda hemen hemen her yerde karşınıza çıkan tabela çeşidi diyebiliriz. Sadece harflerin olduğu bir sisteme sahip bu tabela çeşitleri birçok farklı malzemeden yapılmaktadır. Bu tabelalar üç boyutlu veya iki boyutlu seçenekleri ile öne çıkıyor. Son yıllarda çok fazla tercih edilen bu tip tabelalar, firmamızın da üretim olarak yapmakta olup birçok müşterinin ilgini çekiyor.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, kutu harf tabelalar birçok farklı malzemeden üretilmektedir. Fazlaca çeşidi olan tabelalar aşağıdaki listede yer alan çeşitleri ile sıralanmaktadır.

  • Alüminyum Kutu Harf
  • Pleksi Kutu Harf
  • Dekota  Harf
  • Köpük k Harf
  • Prinç Kutu Harf
  • Krom Kutu Harf
  • Fileli Kutu Harf
  • Gold Krom Kutu Harf
Her bir tabelanın farklı özellikleri bulunmaktadır. Bazıları sadece ışıklı veya ışıksız üretilebilirken, bazılarında her iki şekilde de bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Üretimlerinde izlenen yollarda farklılık gösterebilirler ve farklılıkları sayesinde farklı mekanlarda tercih edilebilir olanları bulunmaktadır.

Bu Tarz Tabelalar Nerelerde Kullanılır?

Kutu harf tabelalar hemen hemen her yerde kullanabileceğiniz en kullanışlı tabela çeşidi olarak görebilirsiniz. Bu yüzden kullanımlarında şurada kullanmalısınız tarzı bir kesinlik söylenemez. Dükkanlarda özellikle oldukça fazla görebildiğimiz kutu harf tabela çeşitleri, farklı çeşitleri ile her tarza sahip işletmeye uymaktadır. Aynı zamanda ışıklı kutu harf tabelaları da fazla tercih edilmese de hemen hemen her yerde kullanabilir olmaları ile öne çıkıyor.

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Bu tarzdaki tabelaların en önemli ve göze çarpan özelliği ise paslanmaz oluşları olarak sayılabilir. Daha uzun ömre sahip olan paslanmaz kutu harf tabelalar, dış ortamın zorlukları karşısında dayanıklılıkları sayesinde uzunca bir süre size hizmet sağlar. Bu tarzdaki tabelalar, krom nikel veya alüminyum ürünlerinden yapılmaktadır.

Alüminyum Kutu Harf Tabelaları

Sağlamlık açısından en iyisi olan bu tipteki tabelalar en çok tercih edilen kutu tabela çeşidi olarak sayılabilir. Bu tabelaların üretiminde su geçirmez aydınlatma sistemleri de konulabilir. Konulan bu ışıklar sayesinde kurumun kimliğinde yer alan renk ailelerini de kullanabilme özelliğine kavuşmaktadır. Üretildiği malzemeler ve üretim aşamaları sayesinde paslanmaz ve yüksek dayanıklılağa sahip bir kutu harf tabela çeşidi olarak öne çıkmaktadır.

Paslanmaz Kutu Harf Tabela Çeşidi: Krom Nikel

Bir diğer üretim malzemesi olan krom ve nikel de paslanmaz kutu ahrf tabelası üretiminde tercih edilmektedir. Paslanmaz krom nikel seçeneklerinde fileli ve düz olarak iki üretim seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ışıklı olarak da üretilebilen bu tarzdaki paslanmaz kutu harf tabelalar, uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları sayesinde suya dayanıklılık gösterir. Dış ortamda yer alan bu tabelalar özellikle yağmur suyuna karşı oldukça dayanıklıdır.

 

Kutu Harf Tabela Fiyat Teklifi Al

Talebiniz başarıyla gönderildi.

En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Neler Yaptık?