Germe Vinil Tabela

Vinil Germe Tabela Nedir Nasıl Yapılır?

Vinil germe tabela son yıllarda en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Vinil germe tabelanın sıkça tercih edilme sebeplerinden biri de tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlayıp, istediğiniz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmektir. Zemininizi tek renk yapmak değil de degrade geçişli yapabilme, zemin de olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz. Bu baskıyı normal bir vinil branda üzerinde yapamazsınız. 

1) Aparatlı Germe Tekniği
Alyanlar, alüminyum ayaklar ve alüminyum aparatlar kullanılarak germe yapılan bir tekniktir. Sağlamcılık açısından en güvenilir germe tekniğidir.

2) Zımba İle Germe Tekniği

Hazırlanmış olan demir karkas üzerine su kontrası çakılır. Bu su kontrası kullandığınız demir profilin eni ne kadarsa o ölçüde olması gerekmektedir. Su kontrası dediğimiz malzeme, ahşap bir üründür. Bu ürünün özelliği yağmurdan dolayı ıslandığında şişmenin meydana gelememesi olayıdır. Şişme olmadığından dolayı atılan zımbalarda ahşabın üzerinden çıkmayacaktır. Böylelikle tabela ve reklamınız uzun ömürlü olacaktır.

 

Germe Vinil Tabela Fiyat Teklifi Al

Talebiniz başarıyla gönderildi.

En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Neler Yaptık?