Blog

Işıklı Kompozit Tabela
Işıklı Kompozit Tabela

Işıklı Kompozit Tabela


Işıklı Kompozit Tabela; Kompozit zeminli imal edilen tabela çeşidir. Kompozit üzerine kutu harf yapılabileceği gibi, tabela için istenen bilgileri içerecek şekilde oyulması ile de imal edilir. Genelde ışıklı şekilde kullanılır. Ekonomik çeşitleri mevcuttur. Kompozit Tabela piyasada görebileceğiniz en yaygın tabeladır. Işıklı Kompozit Tabela ürünlerinin her türlü boyutunu ve tam renk seçeneklerini üretiyoruz.

Firmamız her türlü uygun su geçirmez panel ve üretim ile sürgülü tabela sistemleri gibi çeşitli ürünler üretmektedir. Kompozit Tabela Hizmetleri, birçok işletme tabela uygulamalarında sağlamlık ve uzun ömürlü kullanımı ön planda tutmaktadır. Bu nedenle tabela üretimi için firmamız sağlamlık konusunda malzeme seçimine çok yüksek özen gösterir. Bu kapsamda sağlamlık açısından seçilebilecek en iyi malzemelerden birisi kompozit tabela malzemesidir.

Kompozit malzeme, tabela modelleri içerisinde en çok seçilen ve takdir gören ürünlerden birini oluşturmaktadır. Kompozit malzeme adı verilen sistem, genellikle metalik yani alüminyum gibi ürünlerin kullanılmasına bağlıdır.

Çok sık şekilde kompozit tabelalar için alüminyum tercih edilir. Bu kapsamda öncelikle kompozit tabela nedir sorusunun cevaplanması gerekir. Kompozit tabela, yüksek teknoloji sayesinde üretilmesi ile birlikte modern bir görüntüye sahip olarak pratik kullanım sağlayan bir üründür. Bu ürün genellikle yapı elemanı olarak da birçok noktada tercih edilmektedir. Bu kapsamda tabela uygulamaları için iç veya dış yüzeylerde kullanım tercih edilebilir. Özellikle alüminyum kompozit yapılarda modern bir görüntü sağlamak için kullanılmaktadır.

Fiyat Teklifi Al

En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.